Święta Wielkanocne już tuż tuż; z tej okazji mam dla Was miłą niespodziankę :-). Robicie to, co potraficie najlepiej – pieczecie, dodajecie zdjęcie deseru/wypieku i kilka zdań od siebie i możecie wygrać piękne (i modne) nagrody!

 

W imieniu marki QUIOSQUE i swoim chciałabym zaprosić wszystkich Czytelników MW do słodkiego konkursu "Modne Wypieki z QUIOSQUE". 

Konkurs skierowany jest do Czytelników mających konto na portalu społecznościowym Facebook i  startuje dzisiaj, 23 marca i będzie trwał do 12 kwietnia 2015 roku, włącznie.

 

Na czym polega konkurs "Modne Wypieki z QUIOSQUE"?

Za pośrednictwem pośrednictwem aplikacji konkursowej dostępnej na profilu marki QUIOSQUE na facebooku  – należy przesłać przepis na słodki wypiek/deser, dołączyć jego zdjęcie  i udzielić odpowiedzi na pytanie: Dlaczego akurat ten przepis uważasz za wyjątkowy?

Pod uwagę będzie brana estetyka zdjęcia, innowacyjność/pomysłowość przepisu i ciekawe uzasadnienie. Możecie inspirować się wiosenną kolekcją Quiosque :-).

Spośród nadesłanych prac komisja konkursowa wybierze zwycięzcę oraz przyzna 3 nagrody wyróżnienia. Drugie miejsce zostanie wyłonione poprzez głosowanie fanów na FB.

Szczegóły znajdziecie tutaj:

http://quiosque.pl/modne-wypieki

 

Co można wygrać?

  • vouchery na zakupy w QUIOSQUE o wartości 1 000 zł i 500 zł
  • publikację Twojego przepisu na blogu Moje Wypieki (wypiek/deser zostanie przeze mnie upieczony/przygotowany i zaprezentowany na blogu)
  • książki „Moje wypieki i desery na każdą okazję”  z osobistą dedykacją autorki 🙂

 

Zachęcam do skorzystania z aplikacji na profilu QUIOSQUE na facebooku.

Do Waszej dyspozycji pozostaje regulamin konkursu.

Życzę miłej zabawy i trzymam kciuki!

 

dorota, mojewypieki.com

 

 

Przeglądaj wpisy po składnikach:
Dziękuję za zamieszczenie komentarza.

Wszystkie komentarze czytam, choć niestety, nie dam rady na wszystkie odpowiedzieć. Zanim zamieścisz pytanie upewnij się czy nikt nie zadał podobnego (ułatwi Ci to wyszukiwarka zamieszczona w komentarzach). Komentarze z linkami mogą nie zostać opublikowane.

Autorka bloga

Opublikowano 18 komentarzy
Szukaj w komentarzach: