konkurs Modne Wypieki

 

Choć za oknem zimowo, to w naszych domach coraz cieplejsza, rodzinna atmosfera. Zapach choinki i pieczonego ciasta… zbliżają się święta Bożego Narodzenia, a wraz z nimi czas wspólnego przygotowywania ulubionych smakołyków.

Teraz, piekąc swoje popisowe ciasto, możesz wygrać wyjątkowe nagrody i przeżyć kulinarną przygodę z QUIOSQUE!

Wystarczy, że zrobisz zdjęcie i prześlesz przepis na ciasto, które wychodzi Ci najlepiej.

 

Możesz wygrać:

  • voucher na zakupy w QUIOSQUE o wartości 500 zł, dzięki któremu olśnisz swoją rodzinę i przyjaciół świąteczną stylizacją
  • udział w ekskluzywnych warsztatach kulinarnych

W konkursie  z Quiosque można wygrać 3 równorzędne nagrody. Będę się blisko przyglądała Waszym pracom ponieważ jako jeden z członków komisji konkursowej wybiorę najlepsze :-).

 

Jak wziąć udział w konkursie?

To proste, wystarczy, że… za pośrednictwem aplikacji na facebooku na fanpage’u Quiosque prześlesz swój sprawdzony przepis na słodkie, świąteczne wypieki wraz ze zdjęciem. W jednym zdaniu napiszesz dlaczego ten przepis uważasz za wyjątkowy.
 

Nagrody mogą być Twoje!

Konkurs trwa od 5 do 18 grudnia. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na profilu Quiosque  na facebooku jak i tutaj, na blogu mojewypieki.com w dniu 21 grudnia.

Do Waszej dyspozycji pozostaje regulamin konkursu.

Życzę miłej zabawy i trzymam kciuki!

 

Dorota

Przeglądaj wpisy po składnikach:
Dziękuję za zamieszczenie komentarza.

Wszystkie komentarze czytam, choć niestety, nie dam rady na wszystkie odpowiedzieć. Zanim zamieścisz pytanie upewnij się czy nikt nie zadał podobnego (ułatwi Ci to wyszukiwarka zamieszczona w komentarzach). Komentarze z linkami mogą nie zostać opublikowane.

Autorka bloga

Opublikowano 27 komentarzy
Szukaj w komentarzach: