I… dzisiaj się rozpoczął :-).

Jeśli tylko macie ochotę zagłosować na blog 'Moje wypieki', jeśli uważacie, że blog ten jest wart Waszego głosu, będzie mi bardzo, bardzo miło :-).

Głosowanie będzie przebiegało w dwóch etapach, ten etap się kończy 22 stycznia o godzinie 12.00 i wtedy w każdej kategorii pozostanie tylko 10 najlepszych blogów. One przejdą do drugiego etapu.

Z jednego telefonu można oddać tylko jeden głos na dany blog w każdym etapie. Wszystkie osoby głosujące mogą wygrać nagrody – do wygrania jest 10 aparatów fotograficznych Casio Exilim EZ-Z80 o wartości 499 zł każdy.

Aby zagłosować na mój blog należy wysłać sms-a na numer 7144 o treści H00396 (w środku są dwie cyfry zero; nie wstawiać spacji). Koszt sms-a to 1,22 zł brutto. Dochód z sms-ów zostanie przekazany na opłacanie turnusów rehabilitacyjnych dzieci chorych na porażenie mózgowe.

O zasadach więcej tutaj. I również strona główna konkursu.

Za ewentualne głosy bardzo dziękuję!

(w zeszłym roku"Moje wypieki' też brały udział w tym konkursie i zajęły 7 miejsce)

Głosowanie można śledzić tutaj, aktualizowane dwa razy na dobę.

 

Przeglądaj wpisy po składnikach:
Dziękuję za zamieszczenie komentarza.

Wszystkie komentarze czytam, choć niestety, nie dam rady na wszystkie odpowiedzieć. Zanim zamieścisz pytanie upewnij się czy nikt nie zadał podobnego (ułatwi Ci to wyszukiwarka zamieszczona w komentarzach). Komentarze z linkami mogą nie zostać opublikowane.

Autorka bloga

Opublikowano 66 komentarzy
Szukaj w komentarzach: