Specjalnie dla czytelników blogu Moje Wypieki, PomocnicyKuchenni przygotowali wielkanocną zabawę :-).

Dla osób, które lubią piec, znają niebanalne przepisy, lubią także fotografować! Mówiąc krótko – konkurs na najciekawsze wielkanocne wypieki.

Na czym polega konkurs ?

Nadchodzą Święta Wielkanocne i potrawy na które czekamy przez cały post. Szczególnie na wielkanocne wypieki (ach, te koszyczki, zajączki i marcepany..). Zadanie konkursowe polega na przesłaniu przepisu na oryginalny wielkanocny wypiek bądź deser wraz ze zdjęciem.

Podziel się z nami swoim sekretnym przepisem!

Prosimy o przysyłanie tylko przepisów wraz ze zdjęciem. Zdjęcie bez przepisu lub przepis bez zdjęcia – nie będą brały udziału w konkursie.

Prace konkursowe należy wysłać na adres: konkursmojewypieki@o2.pl (dodatkowo – przysyłając zdjęcia wyrażacie zgodę na ich ewentualną publikację na blogu). Uwaga: zdjęcia powinny być Wasze autorskie.

Termin przysyłania zdjęć mija z dniem 20 kwietnia 2012 roku. Po tym terminie wybiorę 20 najbardziej pomysłowych wypieków lub deserów wraz z przepisami i opublikuję je na blogu razem z sondą. Wy zadecydujecie, w głosowaniu, które 3 pomysły wygrają. Termin sondy  – 23 kwietnia. Rozwiązanie konkursu na blogu 25 kwietnia 2012 roku.

 

Jakie nagrody czekają?

I miejsce

Fondue stalowo – ceramiczne 28 elementowe firmy ROSLER-WAGNER

II  miejsce

Wiosenne formy silikonowe – Babka wiosna

oraz – Tulipany SILIKOMART

III miejsce

Kieliszki SCHOTT ZWIESEL (6 sztuk) do wina czerwonego + pokrowiec na butelkę KESPER

Ważna uwaga:

W konkursie mogą brać udział osoby zamieszkałe poza granicami PL pod warunkiem, że podadzą adres dostarczenia nagród w Polsce (nagrody nie będą wysyłane poza granice Polski).

Zapraszamy serdecznie do udziału w konkursie i życzymy wygranej!

 

PomocnicyKuchenni i Dorota (Moje Wypieki)

 

Przeglądaj wpisy po składnikach:
Dziękuję za zamieszczenie komentarza.

Wszystkie komentarze czytam, choć niestety, nie dam rady na wszystkie odpowiedzieć. Zanim zamieścisz pytanie upewnij się czy nikt nie zadał podobnego (ułatwi Ci to wyszukiwarka zamieszczona w komentarzach). Komentarze z linkami mogą nie zostać opublikowane.

Autorka bloga

Opublikowano 15 komentarzy
Szukaj w komentarzach: