Zapraszam Was serdecznie na konkurs z firmą Gerlach!

Marka Gerlach gości na polskich stołach od ponad 250 lat. Kontynuuje tradycję wyrobów fabryki założonej przez Filipa Szaniawskiego w 1760 roku i oferuje najwyższej jakości produkty stołowe: sztućce, porcelanę, noże kuchenne oraz garnki.

Sztućce Gerlach były wielokrotnie nagradzane w Polsce i za granicą. Noże kuchenne od kilkudziesięciu lat cieszą się pozytywną opinią klientów, a porcelana sygnowana marką Gerlach urzeka niepowtarzalnym wzornictwem. 

Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami. Czas rozpocząć kulinarne przygotowania!

Najważniejsze jest wielkanocne śniadanie. Spędzamy je w gronie najbliższych. Nie tylko jest ważne co przygotujemy lub upieczemy, ale również jak to podamy, jak będzie wyglądała świąteczna aranżacja stołu wielkanocnego.

I na tym polega nasz konkurs :).

Należy przygotować wyjątkową inscenizację stołu świątecznego i uwiecznić ją na zdjęciach. Zdjęcie (lub zdjęcia) konkursowe powinny być w formacie *.jpg w rozmiarze nie większym niż 2Mb.

Prace należy wysłać na adres konkurs@gerlach.com.pl

Konkurs trwa do dnia 28 marca 2012 roku (włącznie).

Nagrodą jest przepiękny komplet sztućców Retro 13 szt. do kawy dla 6 osób (wysoki polysk).

Warto zapoznać się również z regulaminem konkursu.

Uwaga: każdy Uczestnik wraz ze zgłoszeniem obowiązany jest przesłać oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie jego danych osobowych w celu przeprowadzenia konkursu ("Oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych"); do pobrania na stronie regulaminu konkursu.

 

Gerlach dziękuje za udział w konkursie i zaprasza do wspólnej zabawy!

 

Przeglądaj wpisy po składnikach:
Dziękuję za zamieszczenie komentarza.

Wszystkie komentarze czytam, choć niestety, nie dam rady na wszystkie odpowiedzieć. Zanim zamieścisz pytanie upewnij się czy nikt nie zadał podobnego (ułatwi Ci to wyszukiwarka zamieszczona w komentarzach). Komentarze z linkami mogą nie zostać opublikowane.

Autorka bloga

Opublikowano 27 komentarzy
Szukaj w komentarzach: