Bardzo mi miło zaprosić Was dzisiaj na konkurs z szefkuchni.pl 🙂

Nasz sklep jest dla tych, którzy cenią sobie użyteczność, trwałość oraz łatwość użycia akcesoriów kuchennych, ale także tych, którzy w kuchni szukają zabawy i przyjemności. Sklep szefkuchni.pl posiada w swojej ofercie produkty takich marek jak Zeal, Kilo, W&M Bartleet oraz Laguiole. Różnorodność naszej oferty potwierdza fakt, że oferujemy Państwu produkty wykonane z najwyższej jakości silikonu, melaminy, stali nierdzewnej oraz białej porcelany. Wszystkie nasze produkty pomogą Państwu nie tylko bezproblemowo przygotować dania, ale także wniosą wiele koloru i radości do Państwa kuchni. Różnorodność produktów oraz duży wybór niezbędnych akcesoriów sprawi, że gotowanie od teraz będzie czystą przyjemnością :-).

Na czym polega konkurs?

Należy odpowiedzieć na pytanie: jaki domowy wypiek z dzieciństwa (słodki lub wytrawny) możecie nazwać najlepszym? W opisie można podać smak, zapach, wygląd oraz wspomnienia, które z tym domowym wypiekiem się nam kojarzą. Dodatkowo – należy wskazać produkt ze sklepu www.szefkuchni.pl [podać link do tego produktu], który przydałby się do przygotowania tego wypieku.

Odpowiedź na pytanie konkursowe należy zamieścić na stronie mojewypieki.com, pod postem konkursowym. W konkursie mogą brać udział tylko osoby zarejestrowane na stronie mojewypieki.com (zalogowane). Jeśli nie posiadasz jeszcze konta na mojewypieki.com – możesz je założyć tutaj.

Czekają na Was piękne nagrody!

 

Nagroda za zajęcie 1 miejsca:

podłużna blacha do tarty z wyjmowanym dnem

oraz

przesiewacz do mąki i cukru

 

Nagroda za zajęcie 2 miejsca:

silikonowa foremka do ciasta serce

oraz

kuleczki obciążające ciasto

 

Nagroda za zajęcie 3 miejsca:

silikonowa forma do ciasta

oraz

nóż do serwowania tortu

 

Konkurs trwa już od teraz do 10 września (poniedziałku) włącznie.

Należy również zapoznać się z regulaminem konkursu.

 

Życzymy powodzenia!

szefkuchni.pl i Dorota (Moje Wypieki)

Przeglądaj wpisy po składnikach:
Dziękuję za zamieszczenie komentarza.

Wszystkie komentarze czytam, choć niestety, nie dam rady na wszystkie odpowiedzieć. Zanim zamieścisz pytanie upewnij się czy nikt nie zadał podobnego (ułatwi Ci to wyszukiwarka zamieszczona w komentarzach). Komentarze z linkami mogą nie zostać opublikowane.

Autorka bloga

Opublikowano 506 komentarzy
Szukaj w komentarzach: