Dziękujemy ślicznie za udział w konkursie jesiennym  z trendsetterka.com :).

Zdecydowanie o wygranych jak zwykle nie było proste, ale i ja i trendsetterka.com miałyśmy prawie takich samych faworytów ;-).

NAGRODA I

bransoletka
torebka
szal

pojedzie do agi07, za wpis:

"Ach te gwiazdy… nie dalej jak w ostatni weekend Jennifer po prostu rozpływała się nad moimi słynnymi muffinkami, a dziś Anja! Ale to wspaniale bo mam coś specjalnego dla naszej supermodelki! Anju, wiem że kochasz czekoladę, dla Ciebie kochana pyszny, delikatny dekadencki torcik – czekoladowy, a jakże! Obłędne, wilgotne, mocno czekoladowe ciasto, przekładane dwoma rodzajami musu, jeden wyrazisty i intensywny w smaku, drugi delikatny jak pianka mus z białej czekolady, dla ożywienia piękne rubinowe, orzeźwiające wiśnie. Całość poukładana piętrowo, a że obie kochamy piękno torcik misternie obłożony płatkami czekolady. Wyobrażam sobie Anju że często musisz być w swej diecie powściągliwa, ale kochana tu na nic Twoja wstrzemięźliwość, płacz i opory! – zapewniam, co jak co, ale ten tort wart jest grzechu. Jeszcze jedno, ukroję pokaźny kawałek dla pana Lagerfelda, po pierwsze lubię faceta, a po drugie może po kęsie tej słodyczy zmieni nieco rozmiarówkę w swej nowej kolekcji i pomyśli o kobietach kochających czekoladę- co wy na to drogie Panie?
P.S. a Sasha będzie? To dopiero ciacho…"

NAGRODA II

szal
kopertówka

trafi do Gabryni:

"Gdybym mogła gościć u siebie na podwieczorku Anję Rubik…
…szybki, zdecydowanym ruchem rozściliłabym na stole jedwabny obrus,
…na obrusie umieściłabym przesadnie wielki wazon świeżych kwiatów,
…obok wazonu z kwiatami ustawiłabym schludnie talerzyki i sztućce, miseczki z wodą i sokiem cytrynowym do mycia rąk, butelkę czerwonego wina, półmisek z melonem owiniętym szynką parmeńską podanym na łożu z sałat z sosem miodowo – balsamicznym, koszyczek z pieczywem a na deser, podany w smukłych kieliszkach od szampana, mus czekoladowo – kasztanowy ze świeżymi malinami,
…naokoło stołu porozrzucałabym niedbale mnóstwo przyprawiających swoimi kolorami o zawrót głowy poduszek do siedzenia,
…na poduszkach następnie, obok Anji Rubik, posadziłabym rząd przyjaciółek abyśmy mogły cały wieczór śmiać się, plotkować i dzielić tę wyjątkową chwilę, koniec końców jedzenie ma być przecież tylko dodatkiem do tego co naprawde ważne :)"

z kolei

NAGRODA III

tuba – etola
bransoletki zestaw

znajdzie właścicielkę w Puencie:

"Dawno, dawno temu w wywiadzie z Anją, jej mamą i siostrą, znalazłam odpowiedź na pytanie, co jest największym przysmakiem supermodelki, gdy pojawia się w rodzinnym domu. I nie są to ani marchewki ani kaloryczne torty. To po prostu chleb. Z masłem. Jej mama twierdzi, że Anja w jeden dzień, snując sie po krakowskim mieszkaniu i pogryzając grube pajdy, potrafi zjeść bochenek takiego zwykłego, pszennego chleba!

Dlatego, gdyby na podwieczorek wpadła do mnie nagle Anja, ot tak, na przyjacielską pogawędkę, poczęstowałabym ją świeżym chlebem z masłem.

No, nie. To zawadza o skąpstwo. Masło na chlebie posypałabym cukrem. Taka wersja na bogato."

————————

Dziękujemy raz jeszcze i gratulujemy wygranym! 🙂

Dorota (Moje Wypieki) oraz sklep trendsetterka.com

 

Przeglądaj wpisy po składnikach:
Dziękuję za zamieszczenie komentarza.

Wszystkie komentarze czytam, choć niestety, nie dam rady na wszystkie odpowiedzieć. Zanim zamieścisz pytanie upewnij się czy nikt nie zadał podobnego (ułatwi Ci to wyszukiwarka zamieszczona w komentarzach). Komentarze z linkami mogą nie zostać opublikowane.

Autorka bloga

Opublikowano 8 komentarzy
Szukaj w komentarzach: