Dla wszystkich Czytelników blogu Moje Wypieki, sklep NEO24.pl przygotował swój pierwszy, wiosenny i truskawkowy konkurs :-).

 

 

Na czym polega konkurs?

Zbliża się czerwiec – a to sezon na truskawki. Z przyjemnością przyrządzamy wtedy desery i ciasta z tymi pysznymi owocami. Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu przepisu wraz ze zdjęciem, który jest rozwinięciem zdania: "Kiedy myślę o truskawkach, mam ochotę na …".

Prosimy o przysyłanie przepisów wraz ze zdjęciem. Zdjęcie bez przepisu lub przepis bez zdjęcia – nie będą brały udziału w konkursie.

Prace konkursowe należy wysłać na adres: konkurs@neo24.pl (dodatkowo – przysyłając zdjęcia wyrażacie zgodę na ich ewentualną publikację na blogu). Uwaga: zdjęcia powinny być Wasze autorskie w formacie .jpg i nie większe niż 2MB.

Termin przysyłania zdjęć mija z dniem 3 czerwca 2012 roku. Po tym terminie zostaną wybrane 3 najciekawsze pomysły, które zostaną opublikowane na blogu nie później niż 13 czerwca 2012 roku.Jakie nagrody czekają?

I miejsce

SOKOWIRÓWKA PHILIPS HR 1861/00

II miejsce

BLENDER PHILIPS HR 1372/90

III miejsce

MIKSER PHILIPS HR 1565/40

Ważna uwaga:

W konkursie mogą brać udział także osoby zamieszkałe poza granicami PL pod warunkiem, że podadzą adres dostarczenia nagród w Polsce (nagrody nie będą wysyłane poza granice Polski).

Należy również zapoznać się z regulaminem konkursu.

Zapraszamy serdecznie do udziału w konkursie i życzymy wygranej!

Neo24.pl oraz Dorota (Moje Wypieki)

 

Przeglądaj wpisy po składnikach:
Dziękuję za zamieszczenie komentarza.

Wszystkie komentarze czytam, choć niestety, nie dam rady na wszystkie odpowiedzieć. Zanim zamieścisz pytanie upewnij się czy nikt nie zadał podobnego (ułatwi Ci to wyszukiwarka zamieszczona w komentarzach). Komentarze z linkami mogą nie zostać opublikowane.

Autorka bloga

Opublikowano 66 komentarzy
Szukaj w komentarzach: