Dzisiaj zapraszam Was na zagadkowy konkurs z AleDobre.pl!

 

Na czym polega konkurs?

Aby wziąć udział w konkursie trzeba odpowiedzieć na 3 pytania znajdujące się na stronie AleDobre.pl (zgadnąć, które produkty ze sklepu znajdują się na zdjęciach) oraz dokończyć zdanie: "Lubię AleDobre.pl, ponieważ…"

Odpowiedzi zamieścić należy tylko na stronie AleDobre.pl (nie na blogu Moje Wypieki).

Nagrody otrzymają 3 osoby, które prawidłowo odpowiedzą na zagadki oraz wymyślą najbardziej wesołe zakończenie zdania. Laureatów wybierze jury złożone z pracowników AleDobre.pl.

Konkurs trwa 7 dni, czyli do godziny 20.00 (polskiego czasu) 11 czerwca 2012 roku.

Do wygrania są piękne nagrody, które pomogą Wam w codziennym pieczeniu z blogiem Moje Wypieki:

Miejsce I – Zestaw do pieczenia Joseph JosephMiejsce II – forma prostokątna do pieczenia z pokrywą do przenoszenia i praktycznym uchwytem – KaiserMiejsce III – tortownica z pokrywą – KaiserSponsorem wszystkich nagród jest sklep AleDobre.pl

AleDobre.pl to sklep, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz by upiec ciasta, ciastka, ciasteczka oraz torty. Potem je udekorować i podać gościom. A także je zjeść. Poza formami, lukrami, dekoracjami, aromatami i barwnikami oraz tysiącami przydanych rzeczy znajdziesz czeka na Ciebie w tym sklepie profesjonalna i miła obsługa oraz mnóstwo sympatycznych niespodzianek i promocji.

A może zechcecie dołączyć do społeczności AleDobre.pl na Facebooku?

Regulamin konkursu jest dostępny na stronie AleDobre.pl.

Uwaga: w konkursie mogą wziąć udział osoby z całego świata pod warunkiem, że adres do ewentualnej wysyłki nagrody będzie w Polsce.

 

Życzymy miłej zabawy i powodzenia!

Dorota (Moje Wypieki) i ekipa AleDobre.pl

Przeglądaj wpisy po składnikach:
Dziękuję za zamieszczenie komentarza.

Wszystkie komentarze czytam, choć niestety, nie dam rady na wszystkie odpowiedzieć. Zanim zamieścisz pytanie upewnij się czy nikt nie zadał podobnego (ułatwi Ci to wyszukiwarka zamieszczona w komentarzach). Komentarze z linkami mogą nie zostać opublikowane.

Autorka bloga

Opublikowano 6 komentarzy
Szukaj w komentarzach: