Dziś trochę nietypowo, choć pozostajemy w temacie rzeczy „do zjedzenia”. Jak wiadomo, Święta zbliżają się dużymi krokami i na pewno rozglądacie się już za prezentami dla najbliższych. Z tej okazji mam dla Was kilka propozycji prezentowych ze sklepu www.trendsetterka.com, które chciałabym Wam polecić. Na początek coś dla osób, które – podobnie jak ja – nie rozstają się ze  swoim laptopem: 15,6-calowe ubranko z nadrukowanymi filiżankami. W końcu jak długie godziny przy komputerze to i kawa lub herbata, prawda?

A jak herbata to koniecznie ozdobne pudełko. Mój faworyt:

Na koniec trochę apetycznej biżuterii, której w tym sklepie nie brakuje: pierścionek „jagodowy”, kolczyki „czerwone jabłka” i "kawałki truskawek" oraz pierścionek „czekoladowe toffi” (nazwy zgodne ze skojarzeniami).

Więcej prezentowych inspiracji, w tym bardzo ciekawe torebki (sama jestem właścicielką jednej z nich), zegarki na łańcuszku i duży wybór oryginalnej biżuterii znajdziecie na www.trendsetterka.com. Polecam 🙂

—————

* wpis sponsorowany + jestem bardzo zadowolona z torebki i uwielbiam tą stronę:-)

 

Przeglądaj wpisy po składnikach:
Dziękuję za zamieszczenie komentarza.

Wszystkie komentarze czytam, choć niestety, nie dam rady na wszystkie odpowiedzieć. Zanim zamieścisz pytanie upewnij się czy nikt nie zadał podobnego (ułatwi Ci to wyszukiwarka zamieszczona w komentarzach). Komentarze z linkami mogą nie zostać opublikowane.

Autorka bloga

Opublikowano 18 komentarzy
Szukaj w komentarzach: