Dzisiaj jest TEN dzień. Dzień, na który czekam cały rok. 

Na wszelki wypadek, jakbyście przegapili ten ogromny baner na górze 😉 przypominam, że książka "Moje Wypieki. Wielki Powrót!" już dzisiaj w każdym Empiku w całej Polsce :-). Bardzo się cieszę!

 

 

Dodatkowo książka będzie obecna na Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie, już od jutra, w dniach 22 – 25 października 2015 r. Moje książkowe wydawnictwo Egmont w tym roku obchodzi 25 lecie i będzie sprzedawać wszystkie książki z 25 % rabatem – w tym i wszystkie moje książki, starsze i najnowszą z 25% rabatem.

 

Stoisko Numer nr A52, Hala Dunaj

Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe

EXPO Kraków

 

Egmont Polska serdecznie zaprasza wszystkich małych i dużych czytelników do odwiedzenia stoiska nr A52, Hala Dunaj. W tym roku wiele premierowych publikacji zarówno dla najmłodszych, jak i młodzieży oraz bestsellery wydawnictwa będą sprzedawane w promocyjnych cenach z 25% rabatem z okazji Jubileuszu 25 lat Wydawnictwa Egmont.

Zapraszam serdecznie :-).

Dorota

Przeglądaj wpisy po składnikach:
Dziękuję za zamieszczenie komentarza.

Wszystkie komentarze czytam, choć niestety, nie dam rady na wszystkie odpowiedzieć. Zanim zamieścisz pytanie upewnij się czy nikt nie zadał podobnego (ułatwi Ci to wyszukiwarka zamieszczona w komentarzach). Komentarze z linkami mogą nie zostać opublikowane.

Autorka bloga

Opublikowano 37 komentarzy
Szukaj w komentarzach: