Dzisiaj ogromna niespodzianka! 🙂

Nie mogę już tego utrzymać dłużej w tajemnicy… w najbliższy poniedziałek rusza przedsprzedaż mojej najnowszej książki "Moje Wypieki. Całkiem Nowe Przepisy"

 

Zamów książkę.

Najnowsza książka to moje 'oczko' w głowie, to dużo poświęconego czasu i pracy, ale jestem z niej bardzo dumna; warta była każdej poświęconej jej minuty. Pisanie jej, tworzenie nowych słodkich przepisów, pieczenie ciast , ich fotografowanie (i zjadanie ich z rodziną i przyjaciółmi 😉 to było nie tylko spore wyzwanie ale i ogromna przyjemność. Najtrudniej było mi utrzymać to wszystko w tajemnicy przed Wami, ale warto było czekać na TEN dzień ;-).

"Moje Wypieki. Całkiem Nowe Przepisy" to zbiór ponad 100 nowych, nigdy wcześniej niepublikowanych przepisów :-). Wszystkie receptury zostały przeze mnie stworzone i przetestowane specjalnie do tej publikacji. W nowej książce starałam się zamieścić przepisy z różnych kategorii, jakie znacie z książek poprzednich. Znajdziecie tutaj nowe ciasta drożdżowe, ciasta do kawy, ciastka, torty, tarty i ciasta kruche, desery, serniki. Dodatkowo po raz pierwszy pojawiły się takie działy jak: ciasta bez pieczenia, czekolada, przepisy z różnych stron świata ( → i ten ostatni dział jako jedyny zawiera przepisy z bloga). 

Przepisy są bardzo różnorodne i każdy znajdzie w najnowszej książce coś dla siebie :-). Okładką i grafiką książka nazwiązuje do poprzednich moich książek, będzie więc pięknym uzupełnieniem Waszej biblioteczki lub prezentem – niespodzianką dla najbliższych.

Przedsprzedaż online rusza już w najbliższy poniedziałek, 12 września, w Empiku. O wszystkim będę Was informowała na bieżąco na blogu :-). 

pozdrawiam, Dorota

 

Moje Wypieki. Całkiem Nowe Przepisy.

 

Moje Wypieki. Całkiem Nowe Przepisy.

 

Moje Wypieki. Całkiem Nowe Przepisy.

 

Przeglądaj wpisy po składnikach:
Dziękuję za zamieszczenie komentarza.

Wszystkie komentarze czytam, choć niestety, nie dam rady na wszystkie odpowiedzieć. Zanim zamieścisz pytanie upewnij się czy nikt nie zadał podobnego (ułatwi Ci to wyszukiwarka zamieszczona w komentarzach). Komentarze z linkami mogą nie zostać opublikowane.

Autorka bloga

Opublikowano 138 komentarzy
Szukaj w komentarzach: