Podsumowując burzę w komentarzach (którą zapewne sama wywołałam zmianą szablonu) chciałam napisać, że zawsze czytam wszystkie Wasze komentarze i maile. Biorę je pod uwagę i będę wprowadzać nowe funkcje na blogu, by Wam i sobie ułatwić przeglądanie ponad 2000 przepisów.

Dzisiaj został wprowadzony nowy widok w spisie treści/tagach/przeglądarce. Możecie wybrać teraz między dwoma widokami, z czego nowy jest zminiaturyzowany. Teraz szybciej znajdziecie interesujący Was przepis. Po zaznaczeniu nowego widoku zostanie on zapamiętany w Waszej przeglądarce przez 180 dni (chyba, że zmienicie ustawienia lub wyczyścicie 'cookies'). 

 

 

Podesłaliście mi również kilka nowych pomysłów na małe zmiany, które byłyby dla Was przydatne na Moich Wypiekach. O tym też myślę.

Aha, tymczasowo i tylko u niektórych osób mogą być małe problemy z górną wyszukiwarką, ale w ciągu kilku dni wszystko powinno wrócić do normy.

Proszę przestańcie też na mnie krzyczeć w mailach i pisać, jaki to nowy szablon jest okropny, paskudny i w ogóle wypisujecie się z bloga, a ja jestem niedobra… stare nie wróci.  Chciałabym się skupić na przygotowaniu nowych przepisów świątecznych, to dla mnie ulubiony czas na blogu, nie psujcie mi tego… proszę.

 

Dziękuję za wysłuchanie przeczytanie

Dorota

 

 

Przeglądaj wpisy po składnikach:
Dziękuję za zamieszczenie komentarza.

Wszystkie komentarze czytam, choć niestety, nie dam rady na wszystkie odpowiedzieć. Zanim zamieścisz pytanie upewnij się czy nikt nie zadał podobnego (ułatwi Ci to wyszukiwarka zamieszczona w komentarzach). Komentarze z linkami mogą nie zostać opublikowane.

Autorka bloga

Opublikowano 192 komentarzy
Szukaj w komentarzach: