Miło mi Was powiadomić, że w Empiku właśnie ruszyła przedsprzedaż nowego wydania mojego debiutu kulinarnego zatytułowana "Moje Wypieki – WIELKI POWRÓT!".

 

Zamów książkę w przedsprzedaży (premiera zaplanowana jest na 21 października 2015 roku).

Uwaga: obecna atrakcyjna cena – 20% taniej jest ograniczona limitem czasowym, cena regularna książki to 49.99 zł.

Moje Wypieki - Wielki Powrót!

 

"Moje Wypieki – WIELKI POWRÓT!" – to wznowienie mojego debiutu książkowego z 2010 roku (link do poprzedniego wydania). To książka – matka obu kolejnych słodkich książek, które być może macie już w swoich biblioteczkach. Książka ta ukazała się na rynku w dość małym nakładzie i nie każdy mógł ją nabyć. Dla przypomnienia – gromadzi najlepsze autorskie przepisy z bloga Moje Wypieki, które powstały podczas pierwszych lat blogowania. 

Obecne wydanie zostało poprawione, uzupełnione i całkowicie odnowione :-). Książka przepiękną szatą graficzną wpasowuje się w klimat pozostałych książek MW wydanych przez wydawnictwo 'Egmont'. Do nowego wydania wykonałam nowe zdjęcia do połowy przepisów, udoskonaliłam same przepisy i dodałam 10 nowych, wcześniej niepublikowanych. Jestem z niej bardzo dumna i nie mogę się doczekać, kiedy trafi w moje ręce :-). Mam ogromną nadzieję, że i Wam się spodoba!

Polecam "Moje Wypieki – WIELKI POWRÓT!" do Waszej domowej biblioteczki i jako uzupełnienie obu moich dotychczasowych książek "Moich Wypieków i Deserów" oraz  "Moich Wypieków i Deserów na każdą okazję".

Bardzo dziękuję, że jesteście ze mną, że mnie wspieracie, że dzięki temu mam możliwość słodkiego tworzenia :-).

dorota

 

Przeglądaj wpisy po składnikach:
Dziękuję za zamieszczenie komentarza.

Wszystkie komentarze czytam, choć niestety, nie dam rady na wszystkie odpowiedzieć. Zanim zamieścisz pytanie upewnij się czy nikt nie zadał podobnego (ułatwi Ci to wyszukiwarka zamieszczona w komentarzach). Komentarze z linkami mogą nie zostać opublikowane.

Autorka bloga

Opublikowano 64 komentarzy
Szukaj w komentarzach: