Drodzy Czytelnicy!

Mam dla Was sporą niespodziankę :-).

Wkrótce, już 14 września, ruszy przedsprzedaż nowego wydania mojego debiutu kulinarnego zatytułowana "Moje Wypieki – WIELKI POWRÓT!".

 

 

Książki od dawna nie było w księgarniach, była wydana w niewielkiej liczbie egzemplarzy w 2010 roku. Tak wyglądała jej okładka:

 

 

Postanowiłam wyjść naprzeciw oczekiwaniom fanów i Czytelników MW, o książkę było sporo zapytań. Gromadziła ona najlepsze autorskie przepisy z bloga Moje Wypieki, które powstały podczas pierwszych lat blogowania. Ja mam cały czas do nich wielki sentyment, to prawdziwe perełki :-). Obecna, nowa książka, której przedsprzedaż ruszy 14 września to powrót mojego debiutu książkowego. Książka została pięknie wydana, przepisy przeze mnie udoskonalone i poprawione, ponad połowa doczekała się także nowych zdjęć!  Dorzuciłam do niej garstkę nowych przepisów, książka zyskała zupełnie nowe, świeże tchnienie. Będziecie z niej zadowoleni, liczę na to, że nawet bardziej niż ja ;-).

Książka już trafiła do drukarni, wkrótce będę mogła podzielić się z Wami cieplutkimi informacjami i od teraz będę już Was informować na bieżąco :-). 

 

Bardzo pozdrawiam, do kolejnego napisania!

dorota

 

Przeglądaj wpisy po składnikach:
Dziękuję za zamieszczenie komentarza.

Wszystkie komentarze czytam, choć niestety, nie dam rady na wszystkie odpowiedzieć. Zanim zamieścisz pytanie upewnij się czy nikt nie zadał podobnego (ułatwi Ci to wyszukiwarka zamieszczona w komentarzach). Komentarze z linkami mogą nie zostać opublikowane.

Autorka bloga

Opublikowano 84 komentarzy
Szukaj w komentarzach: