To już teraz! Choć premiera zapowiedziana jest na październik, już dzisiaj na stronie Empiku ruszyła przedsprzedaż mojej najnowszej książki :-). 

'Moje Wypieki i Desery – na każdą okazję' to kolejna porcja Waszych ulubionych przepisów. Tym razem udowadniam, że każda okazja jest dobra, by przygotować coś pysznego: czy to drugie śniadanie, czy piknik, Walentynki czy urodziny, Tłusty Czwartek czy uroczysta kolacja wigilijna. Dzięki niej udadzą się wszystkie imprezy i żadne wyzwanie nie będzie straszne!

Jeśli szukacie prawdziwych inspiracji kulinarnych na każdą okazję – znajdziecie je w tej książce. Podzielona jest na 11 rozdziałów, a w nich specjalnie dobrane, zawsze udające się i przetestowane przepisy, oczywiście każdy ze zdjęciem :-).

 

I.. mała niespodzianka! Również dostępna w przedsprzedaży w Empiku – książka na Wasze przepisy, nawiązująca grafiką do serii słodkich książek MW :-).

 

Moje Wypieki i Desery na każdą okazję

To gratka dla fanów domowych słodkości oraz MOICH WYPIEKÓW I DESERÓW – wyjątkowa książka na własne przepisy!

W środku mnóstwo miejsca na sprawdzone receptury oraz niespodzianka: praktyczne porady jak radzić sobie z trudnościami w kuchni.

Stwórz swój zbiór ulubionych przepisów i od tej pory miej go zawsze pod ręką!

 

Gorąco polecam obie pozycje do Waszej domowej biblioteczki i jako uzupełnienie pierwszego wydania 'Moich Wypieków i Deserów' :-).

Bardzo Wam dziękuję!

dorota

 

Przeglądaj wpisy po składnikach:
Dziękuję za zamieszczenie komentarza.

Wszystkie komentarze czytam, choć niestety, nie dam rady na wszystkie odpowiedzieć. Zanim zamieścisz pytanie upewnij się czy nikt nie zadał podobnego (ułatwi Ci to wyszukiwarka zamieszczona w komentarzach). Komentarze z linkami mogą nie zostać opublikowane.

Autorka bloga

Opublikowano 68 komentarzy
Szukaj w komentarzach: