Wielkimi krokami (2 grudnia) zbliżają się 3 urodzinki bloga 'Moje Wypieki'! Niesamowite, prawda? Jesteśmy razem już 3 lata! Miewałam przez ten okres czasu chwile lepsze i gorsze (choć zdecydowanie więcej lepszych ;-), bo jednak życie jest życiem i niesie różne niespodzianki… Ważne jest jednak, że blog dalej istnieje i póki będę miała siłę  go prowadzić, istnieć będzie.

Pierwsze urodzinki bloga przegapiłam, o drugich chyba też nie pamiętałam (choć dziękuję wszystkim, którzy pamiętali co roku i wysyłali życzenia!). Postanowiłam, że czas by urządzić urodzinki z prawdziwego zdarzenia :-).

Z tej okazji przygotowałam dla Was, czytelników, konkurs! Pierwszy, który sama urządzam na tym blogu, więc proszę o wyrozumiałość, ale mam nadzieję, ze wszystko pójdzie sprawnie ;-). W konkursie do wygrania są oczywiście przewidziane nagrody, czyli:

4 książki 'Nigella Express' Nigelli Lawson (w oryginalnej, angielskiej wersji językowej)

Na czym polegać będzie konkurs?

Dużo pieczecie, dużo również z przepisów, które są na moim blogu. Poproszę więc Was o wyciągnięcie swoich aparatów fotograficznych i pstrykanie fotek swoim wypiekom :-). A następnie przysłanie ich do mnie na adres mailowy. Zdjęcia mają przedstawiać wypieki z przepisów z mojego blogu (inne nie będą brane pod uwagę). Należy więc zaznaczyć, z jakiego przepisu korzystaliście.

Proszę o przesyłanie zdjęć, co do których posiadacie prawa autorskie. Przysyłając do mnie zdjęcia zgadzacie się  również na ich ewentualną publikację na blogu 'Moje Wypieki'.

Ostatni dzień, do którego przyjmuję zdjęcia to 20 listopada 2009 (czyli pełne 4 tygodnie od teraz). Macie duuużo czasu! Po tym terminie, z nadesłanych zdjęć wybiorę 10, 15 lub 20 najładniejszych i najciekawszych wg mnie (w zależności od tego, jak duży wybór mi dacie;-). Zdjęcia te umieszczę na blogu, a Was, przy pomocy sondy (najsprawiedliwiej), poproszę o rozstrzygnięcie konkursu i wyłonienie 4 naj z naj, które nagrodzę książkami :-). Sonda będzie trwała od 21 listopada do 1 grudnia 2009 (włącznie). Wyniki konkursu przedstawię na blogu w dniu 2 grudnia, czyli w dniu 3-ich Urodzin Blogu.

 

pozdrawiam serdecznie i życzę przyjemnego fotografowania!

dorota

Przeglądaj wpisy po składnikach:
Dziękuję za zamieszczenie komentarza.

Wszystkie komentarze czytam, choć niestety, nie dam rady na wszystkie odpowiedzieć. Zanim zamieścisz pytanie upewnij się czy nikt nie zadał podobnego (ułatwi Ci to wyszukiwarka zamieszczona w komentarzach). Komentarze z linkami mogą nie zostać opublikowane.

Autorka bloga

Opublikowano 77 komentarzy
Szukaj w komentarzach: