Kochani!

Wiem, że to trochę niespodziewane, ale zapowiadam na blogu niedługą przerwę.

Mam obecnie rozpoczęty dość ważny dla mnie projekt, który staram się dokończyć i dopracować. Chciałabym również w tzw. międzyczasie odpocząć i nabrać dystansu. Za 2 tygodnie wyjeżdżam z Rodzinką na urlop więc przerwa od blogowania byłaby nieunikniona.

Kiedy będzie możliwość będę udzielała odpowiedzi na Wasze komentarze. Może być jednak tak, że przez 2 – 3 tygodnie będę miała ograniczony dostęp do internetu – wtedy będę tylko publikować komentarze.

Niedługo na blogu pojawi się zakładka 'Koncert Życzeń' (reaktywacja 😉 gdzie będzie można wysyłać i publikować zamówienia na wypieki, które chcielibyście, by pojawiły się na blogu. 

KONCERT ŻYCZEŃ JUŻ DZIAŁA! /różowa belka pod logo/

Chciałabym również oficjalnie odpowiedzieć na najczęściej powtarzające się pytanie na blogu – kto to wszystko zjada? ;-). Wypieki, które pojawiają się na blogu nie idą na sprzedaż, nie prowadzę również cukierni, o co często jestem 'posądzana'. Wszystko zostaje w rodzinie i wśród znajomych. A znajomych i chętnych na domowe wypieki jest sporo i znacznie więcej, niż piekę.. dzięki czemu MW mogą istnieć a kolejne wpisy mogą pojawiać się w miarę często :-).

Do kolejnego napisania!

 

pozdrawiam ciepło!

dorota

ps. zostawiam Wam link do instagramu Moich Wypieków – klik kilk – tutaj jestem, gdy nie ma mnie na blogu 😉

Przeglądaj wpisy po składnikach:
Dziękuję za zamieszczenie komentarza.

Wszystkie komentarze czytam, choć niestety, nie dam rady na wszystkie odpowiedzieć. Zanim zamieścisz pytanie upewnij się czy nikt nie zadał podobnego (ułatwi Ci to wyszukiwarka zamieszczona w komentarzach). Komentarze z linkami mogą nie zostać opublikowane.

Autorka bloga

Opublikowano 181 komentarzy
Szukaj w komentarzach: