Komentarze (86)

Fit pralinki kokosowe Princessa

Proste do wykonania i lekkie fit pralinki kokosowe Princessa. W zasadzie nie trzeba ich nawet chłodzić, można jeść od razu po wykonaniu, kiedy wafle ryżowe są bardziej chrupiące (ja tak lubię). Smakują podobnie do kokosowych wafelków princessa i są szybkie do wykonania. Takimi słodkościami możecie zajadać się bez wyrzutów sumienia. To przysmak dla całej rodziny, ale najlepiej je przygotwać od razu z podwojonej proporcji… ;). 

Składniki na 10 sztuk.

Składniki na fit pralinki kokosowe Princessa:

  • 30 g wafli ryżowych (niesolonych, naturalnych)
  • 8 łyżek wiórków kokosowych
  • 2 – 3 łyżki syropu klonowego
  • 80 g gęstego jogurtu naturalnego (greckiego) lub serka homogenizowanego

Dodatkowo:

  • wiórki kokosowe, do obtoczenia

Wafle pokruszyć w dłoniach (nie na piasek), wsypać do naczynia. Dodać wiórki kokosowe, syrop klonowy i jogurt naturalny/serek homogenizowany. Wszystko wymieszać dłońmi, do połączenia.

Ściskając masę w dłoniach formować pralinki, obtaczać je w dodatkowych wiórkach kokosowych i odkładać na talerzyk. Schłodzić i przechowywać w lodówce.

Smacznego!

Fit pralinki kokosowe "Princessa"

Źródło przepisu – Przepis na Sukces.

Przeglądaj wpisy po składnikach:
Dziękuję za zamieszczenie komentarza.

Wszystkie komentarze czytam, choć niestety, nie dam rady na wszystkie odpowiedzieć. Zanim zamieścisz pytanie upewnij się czy nikt nie zadał podobnego (ułatwi Ci to wyszukiwarka zamieszczona w komentarzach). Komentarze z linkami mogą nie zostać opublikowane.

Autorka bloga

Opublikowano 86 komentarzy
Szukaj w komentarzach: